AUTOMOBILIO PAIEŠKA

Paėmimo vieta

Grąžinimo vieta

Paėmimo data

Grąžinimo data

Paėmimo laikas

Grąžinimo laikas

Pagrindinės automobilių nuomos ir rezervacijos sąlygos

 

Oro uosto mokestis

Automobilio atsiėmimas Vilniaus oro uoste yra nemokamas. Automobilį, esant Jūsų pageidavimui, galime pristatyti ir į kitus Lietuvos oro uostus ar miestus. Pristatymo kaina gali būti skirtinga ir priklauso nuo automobilio nuomos trukmės bei vietos. Papildomos informacijos teirautis VIARENTAS el. paštu: viarentasinfo@gmail.com arba telefonu +370 620 89998.

 

Dokumentai ir vairuotojo amžius

 

Jei norite išsinuomoti automobilį, turite turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą su nuotrauka bei asmens tapatybės kortelę arba pasą. Vairuotojo pažymėjimas turi galioti ne trumpiau nei 3 mėn., skaičiuojant nuo nuomos pabaigos dienos. Taip pat turite būti ne jaunesnis nei 21 metų ir turėti ne mažesnį nei 3 metų vairavimo stažą. Išsinuomotą automobilį gali vairuoti tik į nuomos sutartį įtrauktas asmuo/ asmenys. Mokesčio už papildomą vairuotoją nėra, tačiau papildomo vairuotojo duomenis turite pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį.

 

Kaina ir atsiskaitymas

 

Automobilių nuomos kainos yra nurodytos kelionėms po Lietuvą, Latviją ir Estiją. Norint keliauti į kitas Europos Sąjungos valstybes, yra reikalingas VIARENTAS patvirtinimas. Automobilio nuomos kaina skaičiuojama pagal parų skaičių. Viena nuomos para – 24 valandų laikotarpis, kuris prasideda nuo automobilio perdavimo nuomininkui momento. Automobilį grąžinus dviem valandomis vėliau, skaičiuojama papildoma nuomos para. Užstatas bei apskaičiuotas nuomos mokestis įmonei sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje. Piniginio užstato dydis priklauso nuo automobilio bei nuomos rizikos ir svyruoja nuo 150 Eur iki 500 Eur. Visų automobilių nuomos kainos nurodytos su PVM. Jei turite kitą sutartį su VIARENTAS, taikomi mokesčiai gali būti skirtingi, tokiu atveju susisiekite su VIARENTAS papildomai el. paštu: viarentasinfo@gmail.com arba telefonu +370 620 89998.

 

Automobiliai

 

Viarentas nuomojami automobiliai yra techniškai tvarkingi, prižiūrimi, apdrausti transporto priemonių vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu. Rezervuodami galite pasirinkti automobilį pagal markę ir modelį. Galimi automobiliai yra nurodyti tinklalapyje. Besąlygiškai garantuoti Jūsų pasirinkto automobilio negalime, tačiau Jūsų pageidavimus stengsimės užtikrinti ir įvykdyti maksimaliai. Jei rezervuotas automobilis dėl susiklosčiusių nepalankių aplinkybių (avarijos ar techninio gedimo atveju) negali būti pristatytas nuomai, išnuomosime Jums kitą tos pačios arba aukštesnės klasės automobilį. Jau išnuomoto automobilio techninio gedimo ar avarijos atveju Lietuvos teritorijoje per įmanomai trumpiausią laiką suteiksime Jums pakaitinį automobilį.

 

Automobilio išdavimas / grąžinimas

 

Automobiliai išduodami/ grąžinami iš anksto susitarus Jūsų pasirinktoje vietoje bei Jums patogiu laiku. Norint grąžinti automobilį kitoje vietoje, nei buvo numatyta sutarties pasirašymo momentu, privalote informuoti VIARENTAS ne vėliau kaip likus 24 val. iki nuomos pabaigos.

 

Ridos apribojimai

 

Leidžiama automobilio rida yra 400 km per parą, bet ne daugiau nei 5 000 km per mėnesį. Kitais atvejais – pagal susitarimą. Papildomos informacijos teirautis VIARENTAS el. paštu: viarentasinfo@gmail.com arba telefonu +370 620 89998.

 

Automobilių įranga

 

VIARENTAS nuomojami automobiliai turi visą pagrindinę ir kliento patogumą garantuojančią įrangą: AM/FM CD/MP3 grotuvus, vairo stiprintuvus, oro kondicionierius, oro pagalves, centrinius užraktus ir integruotas apsaugos sistemas. Kartu su automobiliu už papildomą mokestį galime pasiūlyti išsinuomoti įvairių dydžių kėdutes vaikams bei navigacines GPS sistemas.

 

Degalai

 

Automobilio naudojimui reikalingus degalus apmokate Jūs. Gavę automobilį su pilnu degalų baku, automobilį turite grąžinti su pilnu degalų baku arba apmokėti už trūkstamą kuro kiekį po 2,00 Eur už litrą. Jeigu nuomos pradžioje automobilio priėmimo – perdavimo metu kuro bakas buvo ne pilnas, automobilį nuomos pabaigoje turite grąžinti su tokiu pačiu kiekiu kuro, kiek jo buvo nuomos pradžioje.

 

KET

 

Išsinuomoję automobilį prisiimate visišką atsakomybę dėl Kelių eismo taisyklių laikymosi. Jei automobilio nuomos laikotarpiu padarote Kelių eismo taisyklių pažeidimą, VIARENTAS, gavęs pranešimą, informaciją apie pažeidimą perduoda atsakingoms šalies institucijoms. Už vairuotojo duomenų perdavimą institucijoms yra taikomas papildomas administravimo mokestis –  kaina už kiekvieną Kelių eismo taisyklių pažeidimą atskirai yra 10,00 Eur.

 

Asmens duomenų apsauga

 

Kokius asmens duomenis renkame?

 

Jums rezervavus automobilį „Viarentas.lt“ tinklapyje, bei gavus rezervacijos patvirtinimą telefonu ar el. paštu sudarome automobilio nuomos sutartį, o jos įgyvendinimui reikalinga informacija yra Jūsų vardas, pavardė, asmens kodas, vairuotojo pažymėjimo nr.,  tel. nr., el. pašto adresas ir gyvenamasis adresas. Jūsų saugumui užtikrinti yra renkami geografinės padėties duomenys automobilio eksploatacijos laikotarpiu. Jūsų kontaktai yra reikalingi tam, kad informuotume apie užsakymo eigą ir kitiems su užsakymu susijusiems klausimams. Ši asmeninė informacija yra reikalinga tik konkrečiai sutarčiai sudaryti ir įgyvendinti jos laikymąsi.

 

Kam naudojame renkamus asmens duomenis?

 

Informuoti Jus apie išskirtinius automobilių nuomos pasiūlymus, parengtus tik Jums; Pateikti Jums informaciją apie naujienas, organizuojamas loterijas, akcijas ir projektus; Efektyviai išnagrinėti Jūsų paklausimus bei nusiskundimus; Bendradarbiauti ir perduoti informaciją buhalterinę apskaitą vykdančiai įmonei, notarams, antstoliams, FNTT, mokesčių inspekcijai, teismams, teisėsaugos institucijoms, kitiems registrams bei valstybės institucijoms.

Naudodami organizacines ir technines priemones užtikriname, jog Jūsų pateikiami asmeniniai duomenys būtų apsaugoti nuo neteisėtų veiksmų: asmens duomenų pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo, asmens tapatybės vagystės, sukčiavimo.

 

Kaip galite prisidėti prie savo duomenų tvarkymo?

 

Asmeninius duomenis renkame ir naudojame skaidriai ir sąžiningai, todėl mums svarbus Jūsų indėlis į duomenų tvarkymą. Jūs galite dalyvauti savo asmens duomenų tvarkyme šiais būdais: kreiptis į mus su prašymu ištaisyti Jūsų asmens duomenis tuo atveju, kai susipažinę su asmens duomenimis Jūs nustatote, kad duomenys yra neteisingi, netikslūs; kreiptis į mus su prašymu sunaikinti asmens duomenis, jeigu susipažinę su savo asmens duomenimis Jūs nusprendžiate, kad: (a) Jūsų asmens duomenys nėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriais jie buvo renkami arba kitaip tvarkomi; (b) norite atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis; (c) Jūsų asmens duomenis tvarkome neteisėtai; nesutikti, kad Jūsų asmeniniai duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais;

Apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą Jūs galite šiais būdais: atsiųsdami mums prašymą elektroniniu paštu: viarentasinfo@gmail.com; Pranešdami mums telefonu: +370 620 89998;

 

Slapukų naudojimas

 

Slapukai (angl. cookies) yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį naršant atitinkamoje interneto svetainėje. Užtikriname, kad slapukai padeda atpažinti tik Jūsų įrenginį, tačiau ne Jus, kaip konkretų asmenį. Slapukai  leidžia tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojamės Google Analytics įrankiu, skirtu interneto svetainių lankomumo analizei, o statistinę informaciją saugo Google Inc., kurios privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html. Tiek mes, tiek kitos interneto svetainės slapukus naudoja siekdamos, kad apsilankymas svetainėje būtų paprastesnis ir efektyvesnis, kitaip tariant, ji atitiktų Jūsų poreikius. Jokie slapukai negali susieti informacijos su konkrečiu asmeniu, t. y. jie renka tik nuasmenintus duomenis. Jei nusprendėte, kad slapukai Jums visgi nepatinka, galite juos ištrinti iš savo naršyklės.

 

Reglamentas

 

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (ES) 2016/679.

 

 

* sudarant sutartį, gali būti papildomų sąlygų.

GERIAUSIAS KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS

NĖRA ORO UOSTO MOKESČIO

KLIENTŲ APTARNAVIMAS 24/7

PATOGI REZERVACIJA

UAB „Viarentas“ automobilių nuoma Vilniuje už palankų kainos ir kokybės santykį. UAB „Viarentas“ transporto parke rasite ekonominės, standartinės bei verslo klasės automobilių, kurie leis kiekvienam keleiviui mėgautis patogia kelione bet kuria kryptimi. Klientų patogumui užsiimame automobilių nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje. „Viarentas“ pasirūpins, kad trumpalaikė automobilių nuoma,  ilgalakė automobilių nuoma bei automobilių nuoma Vilniaus oro uoste būtų pigi, o kelionė saugi ir komfortiška.

PRADŽIA
AUTOMOBILIAI
SĄLYGOS
APIE MUS
KONTAKTAI

+370 620 89998

viarentasinfo@gmail.com

Kalvarijų g. 292, Vilnius 08318, Lietuva

Mūsų adresas žėmėlapyje

Iškilo klausimų? Klauskite
card icons mastercard visa Draugai:
lt
{ "WEEKDAY" : [ "", "Pr", "An", "Tr", "Kt", "Pe", "Še", "Sk" ], "MONTH" : [ "", "Sausis", "Vasaris", "Kovas", "Balandis", "Gegužė", "Birželis", "Liepa", "Rugpjūtis", "Rugsėjis", "Spalis", "Lapkritis", "Gruodis" ] }